ZUMBA GCK Kłaj

ZAJĘCIA TANECZNE – ZUMBA DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

 Nazywam się Angelika Głogowska-Piwowar, jestem instruktorem Zumby dla dzieci i dla dorosłych oraz animatorem czasu wolnego.

Swoją pasję do pracy z dziećmi i tańca łącze prowadząc zajęcia Zumba for Kids, gdzie mogę wykorzystać pokłady pozytywnej energii które posiadam.

Moim głównym celem jest, aby każdy uczestnik wychodził z zajęć z ogromnym uśmiechem na twarzy i dobrym samopoczuciem fizycznym.

Zumba to połączenie ruchów tanecznych i fitness. Jest to świetny sposób na zadbanie o swoje zdrowie fizyczne w bardzo łatwy sposób, przynoszący wiele radości.

 

Zajęcia prowadzone w GCK-u dedykowane są WSZYSTKIM!

 Układy są proste a tempo dostosowane do uczestników. Mottem zajęć jest DOBRA ZABWA!

 A podczas tej dobrej zabawy wykonywany jest trening kardio z elementami treningu oporowego/ rzeźbiącego sylwetkę. Służy on wzmocnieniu całego ciała i osiągnięciu większej sprawności fizycznej.

 Oprócz korzyści fizycznych jakie przynosi nam trening, gwarantowana jest poprawa samopoczucia i nastroju w trakcie treningu jak i długo po nim.

 Zajęcia dla dzieci przystosowane są do ich możliwości fizycznych, oprócz opanowywania nowych układów tanecznych, będziemy także organizować wspólne zabawy.

Pin It on Pinterest

Share This
Skip to content