Z radością i dumą możemy się pochwalić dzisiejszą premierą naszego przedstawienia pt.: „BEZPIECZNE MIEJSCE”, inspirowanego książką „MAŁY KSIĄŻĘ”. W przedstawieniu składającym się z 9-ciu etiud wzięło udział dziesięć dziewczynek, które na co dzień uczęszczają do szkół w Kłaju, Brzeziu i w Siedlcu.
Spektakl obejrzeli rodzice, najbliżsi naszych aktorek oraz ich klasy wraz z wychowawcami. Nie była to łatwa sztuka, bo poruszała kwestie trudne, dotyczące wyobraźni, wiary w piękne wartości, takie jak miłość, przyjaźń czy uważność.
Udało nam się utrwalić to co najważniejsze, ale też to samo jest przecież niewidoczne dla oczu. Bo teatr to jest wszystko to … czego nie widać, a jest 🙂
Dziękujemy za piękne stroje od Pracownia KADR i za wspaniały układ teneczny Angelika Głogowska-Piwowar !
Więcej zdjęć wkrótce 😉
AMATORSKA GRUPA TEATRALNA „LEPIEJ BYĆ NIE MOŻE”