Joga dla każdego GCK Kłaj
Joga dla każdego GCK Kłaj

Zajęcia przeznaczone są dla osób początkujących. Prowadząca: Kinga Włodarczyk. Zapisy na zajęcia: GCK w Kłaju: 12 264 85 98, 512 595 503
Szczegółowe informacje dotyczące zajęć: Kinga Włodarczyk: 514 675 470

Zajęcia przeznaczone są dla każdego kto chciałby poruszać się w łagodny i bezpieczny sposób bez względu na wiek, doświadczenie czy rozciągnięcie – wystarczy wygodny strój i chęci.

Zapraszamy każdego kto chce:
– zmniejszyć napięcie w ciele
– poprawić swoją mobilność
– poradzić sobie z bólem pleców
– wzmocnić i uelastycznić ciało
– poczuć swobodny oddech
– oswoić stres i uspokoić umysł

Zajęcia przeznaczone są dla osób zupełnie początkujących, ale także dla tych, które chcą wrócić do ćwiczeń po dłuższej przerwie lub chcą łagodnie się rozciągnąć i wzmocnić.

Poczuj się dobrze dzięki łagodnej i wielowymiarowej praktyce, która obydwa się w przyjaznej i wspierającej atmosferze!

Kinga Włodarczyk

Jestem nauczycielką jogi w nurcie Vinyasa Krama z 10-letnią praktyką własną.
Z wykształcenia jestem Animatorką Kultury. Ukończyłam 3-letni kurs nauczycielski jogi u Agnieszki i Macieja Wielobobów, kurs jogi dla kobiet w ciąży i połogu prowadzony przez Olę Uruszczak oraz kurs treningu funkcjonalnego z elementami jogi Yoga Beat u Karoliny Erdmann. Nieustannie się dokształcam aby podczas zajęć wykorzystywać najnowszą wiedzę dotyczącą pracy z ciałem i oddechem.
Na zajęciach skupiam się na łagodnej i płynnej pracy z ciałem połączonej z uważnym oddechem, który jest dla mnie kluczowym elementem praktyki. Chcę aby każdy uczestnik zajęć poczuł się dobrze w swoim ciele, potrafił swobodnie oddychać i poczuł spokój umysłu. Głęboko wierzę, że joga jest dla każdego i niesie ze sobą ogromne korzyści dlatego serdecznie wszystkich zachęcam do praktykowania i zapraszam na zajęcia.

Pin It on Pinterest

Share This
Skip to content