Pracownie plastyczne

pracownia technik plastycznych GCK Kłaj
Kamila Klimczak GCK Kłaj

KAMILA KLIMCZAK

Jest magistrem sztuki. Z wykształcenia jest też technikiem plastykiem wystawiennikiem. Skończyła kilka kursów doszkalających min. z technik rękodzielniczych, podstaw ceramiki, wikliny, ilustracji, bajkoterapii. Kieruje swoją energię na różne działania, pracując na stanowiskach: nauczyciela, instruktora, plastyka, teatrologa, animatora kultury, aktora, wodzireja oraz angażując się w projekty edukacyjne, artystyczne i kulturalne (prowadzenie grup dzieci i młodzieży, osób niepełnosprawnych i seniorów, kół zainteresowań zarówno plastyką, jak i sztukami multumedialnymi, teatrem, performancem, zakładaniem grup zainteresowań sztuką i kulturą, dyskusyjnych klubów m.in. filmowych, poetyckich w najbliższym otoczeniu jak szkoła, uczelnia, dom kultury). Była i jest inicjatorką oraz uczestniczką różnych wydarzeń (plenerów, pikników, festynów, aukcji charytatywnych); udzielała się jako lektor czy aktor (m.in. w teledyskach, teatrze lalkowym), prowadzi autorski program  life-stylowy w Radio, maluje artystycznie wnętrza, pisze książkę inspirowaną życiem na ukochanej wsi. Aktywny członek grupy literackiej „ANIMA”. Jest interdyscyplinarna.

W Gminnym Centrum Kultury prowadzi stałe zajęcia plastyczne (Otwarta Pracownia Plastyczna dla młodzieży, Pracownia Technik Plastycznych dla dzieci i Pracownia Artystyczna dla dorosłych i seniorów ) oraz współorganizuje wydarzenia artystyczno-kulturalne: wieczorki poetyckie, wernisaże sztuki, koncerty, itp. Praca w GCK-u to spełnienie jej  marzeń i odnalezienie w nim miejsca na własne pasje oraz radość, którymi dzieli się z uczestnikami zajęć.

Otwarta pracownia plastyczna dla młodzieży

Pracownia artystyczna dla seniorów

Pracownia technik plastycznych dla dzieci