SZKOŁA Z WIELICZKI

SZKOŁA Z WIELICZKI

Dzisiaj w Gminnej Izbie Regionalnej odbyły się wyjątkowe warsztaty i prelekcja, poświęcone dawnym pracom domowym oraz życiu codziennemu naszych przodków. Spotkanie poprowadziła opiekun Izby Pani Krystyna Gierat.

Gośćmi wydarzenia była młodzież z Zespołu Szkół im. Brata Alojzego Kosiby z Wieliczki, która odwiedziła naszą izbę i gminę w ramach innowacji pedagogicznej. Wizyta w Izbie Regionalnej stanowiła jeden z punktów ich wycieczki objazdowej po powiecie.

OSTATNIE SPOTKANIE W TYM SEMESTRZE

OSTATNIE SPOTKANIE W TYM SEMESTRZE

Ostatnie w tym semestrze spotkanie warsztatów teatralnych za nami.
Było wszystko, co najlepsze – lody, pamiątkowe książki, dyplomy, mnóstwo zabawy, śmiechu i wspólnych wygłupów. Wybraliśmy się także na spacer, podczas którego towarzyszył nam nawet letni deszcz. To było piękne podsumowanie miesięcy wspólnej pracy, twórczych poszukiwań i budowania relacji.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za energię, zaangażowanie i odwagę do tworzenia. Choć na chwilę się rozstajemy, wiemy, że będziemy za sobą tęsknić. Do zobaczenia w kolejnym semestrze!
PLENER MALARSKI

PLENER MALARSKI

Plener malarski naszych pracowni dla dorosłych – 2 czerwca 2026 r.
W słoneczny, czerwcowy dzień uczestniczki Pracowni Malarstwa dla Dorosłych w Dąbrowie, prowadzonej przez artystę malarza Tomasza Bednarskiego, oraz Pracowni Artystycznej dla Dorosłych w Kłaju, prowadzonej przez instruktor Kamilę Klimczak, spotkali się na wyjątkowym plenerze malarskim.
KOSMICZNA PODRÓŻ

KOSMICZNA PODRÓŻ

Dzisiejsze zajęcia plastyczne przeniosły dzieci w niezwykłą kosmiczną podróż!
Wspólnie stworzyliśmy prawdziwą mobilną rakietę kosmiczną, która była gotowa do startu w międzygalaktyczną wyprawę. Powstał także wyjątkowy robot – pełen kreatywnych detali i dziecięcej wyobraźni.
Na zakończenie dzieci wspólnie stworzyły imponującą Drogę Mleczną, pełną gwiazd, planet i kosmicznych kolorów.
To były zajęcia pełne twórczej energii, współpracy i świetnej zabawy!

Pin It on Pinterest