SZKOŁA Z WIELICZKI
Dzisiaj w Gminnej Izbie Regionalnej odbyły się wyjątkowe warsztaty i prelekcja, poświęcone dawnym pracom domowym oraz życiu codziennemu naszych przodków. Spotkanie poprowadziła opiekun Izby Pani Krystyna Gierat.
Gośćmi wydarzenia była młodzież z Zespołu Szkół im. Brata Alojzego Kosiby z Wieliczki, która odwiedziła naszą izbę i gminę w ramach innowacji pedagogicznej. Wizyta w Izbie Regionalnej stanowiła jeden z punktów ich wycieczki objazdowej po powiecie.