Zajęcia teatralne tym razem wypadły naprawdę świetnie – dopisała frekwencja, więc byłyśmy w komplecie, a to od razu robi różnicę 😊
Dzięki temu mogłyśmy na spokojnie przećwiczyć wszystko, co szykujemy na Dzień Mamy. Było trochę śmiechu, trochę powtórek (bo wiadomo – ktoś zapomni tekstu, ktoś wejdzie za wcześnie 😄), ale finalnie udało się przejść przez całą piosenkę i cały scenariusz od początku do końca.

Pin It on Pinterest

Share This