1 maja na zaproszenie Proboszcza parafii św. Józefa Robotnika w Kłaju, księdza Kanonika Jana Bierowca, nasz Gminny Chór GAUDIUM wystąpił podczas uroczystej Mszy świętej oraz na pikniku, zorganizowanym z okazji odpustu. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie oraz niezwykle ciepłe przyjęcie. To była wielka radość i zaszczyt móc uczestniczyć w tak wyjątkowej uroczystości.

Pin It on Pinterest

Share This