ZUMBA FIT GCK Kłaj

UWAGA!

W związku z dużym zainteresowaniem zajęciami z ZUMBY FIT dla Dorosłych, uruchamiamy nową grupę – PONIEDZIAŁEK godz. 18:00.

Pierwsze zajęcia ruszają już 10 października! Zapraszamy do zapisów.

ZAJECIA TANECZNE – ZUMBA DLA DOROSŁYCH

 Nazywam się Angelika Głogowska-Piwowar, jestem instruktorem Zumby dla dzieci i dla dorosłych oraz animatorem czasu wolnego.
Swoją pasję do pracy z dziećmi i tańca łącze prowadząc zajęcia Zumba for Kids, gdzie mogę wykorzystać pokłady pozytywnej energii które posiadam. Moim głównym celem jest, aby każdy uczestnik wychodził z zajęć z ogromnym uśmiechem na twarzy i dobrym samopoczuciem fizycznym.
Zumba to połączenie ruchów tanecznych i fitness. Jest to świetny sposób na zadbanie o swoje zdrowie fizyczne w bardzo łatwy sposób, przynoszący wiele radości.

 

Zajęcia prowadzone w GCK-u dedykowane są WSZYSTKIM!

 Układy są proste a tempo dostosowane do uczestników. Mottem zajęć jest DOBRA ZABWA!

 A podczas tej dobrej zabawy wykonywany jest trening kardio z elementami treningu oporowego/ rzeźbiącego sylwetkę. Służy on wzmocnieniu całego ciała i osiągnięciu większej sprawności fizycznej.

 Oprócz korzyści fizycznych jakie przynosi nam trening, gwarantowana jest poprawa samopoczucia i nastroju w trakcie treningu jak i długo po nim.

Pin It on Pinterest

Share This
Skip to content